Aktualizacja Comodo ITSM z 15.07.2017

Comodo wprowadziło kolejną aktualizację platformy Comodo One oraz konsoli ITSM. Do najważniejszych zmian i nowości należą:

– Comodo Remote Control (program do zdalnego pulpitu) został całkowicie przeprojektowany. Otrzymał nowy design oraz wiele usprawnień. Przede wszystkim nie powinien już powodować problemów z połączeniem. Comodo sukcesywnie pracowało nad jego naprawieniem,

– aktualizacje oprogramowania firm trzecich z konsoli ITSM obejmują już 131 popularnych aplikacji. Comodo cały czas pracuje nad dodawaniem kolejnych,

Comodo Client – Security (antywirus) jest już w wersji 10. Interfejs jest taki sam jak w najnowszej wersji bezpłatnej. Producent również zapewnia, że cały program został przebudowany i powinien zapewniać jeszcze lepszą ochronę przy mniejszych zapotrzebowaniach na zasoby systemowe.

– Instalacja Comodo Client – Security nie wymaga już restartu komputera. Co ważne, również jego aktualizacje nie będą wymagać tego. Producent zaznacza tylko, że tylko aktualizacja poważnych uaktualnień będzie wymagać restartu.